Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Other
ar: آخر

en: Font size
ar: حجم الخط

en: About
ar: حول

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Nothing
ar: لا شيء
