Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Other
ca: Altres

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Image path
ca: Camí de la imatge

en: About
ca: Detalls

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Nothing
ca: Res

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
