Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Other
fi: Muu

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Image path
fi: Kuvien hakupolku

en: About
fi: Tietoja

en: Fonts
fi: Fontit

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Nothing
fi: Ei mitään
