Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Other
hu: Egyéb

en: Default height
hu: Alapértelmezés szerinti magasság

en: Default width
hu: Alapértelmezett szélesség

en: Font size
hu: Betűméret

en: Image path
hu: Képfájl útvonala

en: About
hu: Leírás

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Nothing
hu: Semmi

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
