Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Other
jv: Liyané

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: About
jv: Ngenani

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Nothing
jv: Ora ana
