Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Other
lv: Citi

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: About
lv: Par

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas
