Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Other
my: အခြား

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Image path
my: ဓာတ်ပုံတည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: About
my: အကြောင်း

en: Fonts
my: စာလုံးများ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
