Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Other
ru: Другое

en: Default height
ru: Высота по умолчанию

en: Default width
ru: Ширина по умолчанию

en: Font size
ru: Размер шрифта

en: Image path
ru: Путь к изображению

en: About
ru: Информация

en: Fonts
ru: Шрифты

en: Sample text
ru: Образец текста

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Nothing
ru: Ничего

en: Default image style
ru: Стиль изображения по умолчанию

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
