Text2Image (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Other
bo: གཞན

en: Default height
bo: སོར་འཇོག་གི་མཐོ་ཚད།

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
