Text2Image (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Other
gl: Outro

en: Default height
gl: Altura da miniatura

en: Default width
gl: Ancho da miniatura

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Image path
gl: Ruta da imaxe

en: About
gl: Información

en: Fonts
gl: Fontes

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada
