Text2Image (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Preview
oc: Apercebut

en: Other
oc: Autre

en: Default height
oc: Nautor per defaut

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: About
oc: A prepaus

en: Fonts
oc: Poliças

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Nothing
oc: Res
