Text2Image (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Other
sk: Ostatné

en: Default height
sk: Predvolená výška

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Image path
sk: Cesta k obrázku

en: About
sk: Informácie o

en: Fonts
sk: Písma

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
