Text2Image (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Other
sv: Övriga

en: Default height
sv: Standardhöjd

en: Default width
sv: Standardbredd

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Image path
sv: Bildsökväg

en: About
sv: Om

en: Fonts
sv: Fonter

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Nothing
sv: Inget

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
