Text2Image (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Other
tr: Diğer

en: Default height
tr: Öntanımlı yükseklik

en: Default width
tr: Öntanımlı genişlik

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Image path
tr: Resim yolu

en: About
tr: Hakkında

en: Fonts
tr: Yazı tipleri

en: Sample text
tr: Örnek metin

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
