Text2Image (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Other
gu: અન્ય

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
