Text2Image (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Other
hr: Ostalo

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: About
hr: Opis

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Nothing
hr: Ništa
