Text2Image (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
