Text Field Attributes (2.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Required
af: Verplig

en: Options
af: Opsies

en: Optional
af: Opsioneel
