Text Field Attributes (2.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Required
ar: ضروري

en: Field
ar: الحقل

en: Text
ar: نص

en: Options
ar: الخيارات

en: Attributes
ar: سمات

en: Optional
ar: اختياري

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: About
ar: حول
