Text Field Attributes (2.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Required
ast: Requeríu

en: Field
ast: Campu

en: Text
ast: Testu

en: Options
ast: Opciones

en: Optional
ast: Opcional
