Text Field Attributes (2.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Required
az: Tələb olunur

en: Field
az: Sahə

en: Text
az: Mətn

en: Options
az: Seçimlər

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında
