Text Field Attributes (2.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Required
be: Абавязкова

en: Field
be: Поле

en: Text
be: Тэкст

en: Options
be: Налады

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб
