Text Field Attributes (2.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Required
ca: Necessari

en: Field
ca: Camp

en: Options
ca: Opcions

en: Attributes
ca: Atributs

en: Class
ca: Classe

en: Optional
ca: Opcional

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: CSS class name(s)
ca: Nom de la(es) classe(s) CSS
