Text Field Attributes (2.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Required
fi: Pakollinen

en: Field
fi: Kenttä

en: Text
fi: Teksti

en: Options
fi: Valinnat

en: Id
fi: Tunniste

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Class
fi: Luokka

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: CSS class name(s)
fi: CSS luokkien nimi / nimet
