Text Field Attributes (2.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Required
is: Kravd

en: Field
is: Rein

en: Text
is: Tekstur

en: Options
is: Setingar

en: Optional
is: Møgulig

en: About
is: Um
