Text Field Attributes (2.0.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Required
gu: જરૂરી

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે
