Text Field Attributes (2.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Required
he: נדרש

en: Field
he: שדה

en: Text
he: טקסט

en: Options
he: אפשרויות

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות
