Text Field Attributes (2.0.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Required
ja: 必須

en: Field
ja: フィールド

en: Text
ja: テキスト

en: Options
ja: オプション

en: Id
ja: ID

en: Attributes
ja: 属性

en: Class
ja: クラス

en: Optional
ja: 任意

en: Default value
ja: デフォルト値

en: About
ja: アバウト

en: CSS class name(s)
ja: CSSクラス名
