Text Field Attributes (2.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: Opsi

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani
