Text Field Attributes (2.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Field
ka: ველი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
