Text Field Attributes (2.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Required
kk: Қажетті

en: Field
kk: Өріс

en: Text
kk: Текст

en: Optional
kk: Міндетті емес
