Text Field Attributes (2.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Required
ku: پێویستە

en: Field
ku: خانە

en: Text
ku: دەق

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە
