Text Field Attributes (2.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Required
lt: Privalomas

en: Field
lt: Laukelis

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Class
lt: Klasė

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie
