Text Field Attributes (2.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Required
mr: आवश्यक

en: Text
mr: अक्षर

en: Options
mr: विकल्प

en: Optional
mr: पर्यायी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
