Text Field Attributes (2.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Required
sk: Povinné

en: Field
sk: Pole

en: Options
sk: Nastavenia

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Class
sk: Trieda

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o
