Text Field Attributes (2.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Field
sv: Fält

en: Options
sv: Alternativ

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Class
sv: Klass

en: Optional
sv: Valfritt

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: About
sv: Om

en: CSS class name(s)
sv: CSS-klassnamn
