Text Field Attributes (2.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Required
th: จำเป็น

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Text
th: ข้อความ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: About
th: เกี่ยวกับ
