Text Field Attributes (2.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Required
tr: Zorunlu

en: Field
tr: Alan

en: Text
tr: Metin

en: Options
tr: Seçenekler

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Class
tr: Sınıf

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: About
tr: Hakkında

en: CSS class name(s)
tr: CSS sınıf adları
