Text Field Attributes (2.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Field
vi: Trường

en: Text
vi: Văn bản

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Class
vi: Lớp

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: About
vi: Giới thiệu
