Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Required
cs: Povinné

en: Field
cs: Pole

en: Options
cs: Možnosti

en: Attributes
cs: Atributy

en: Class
cs: Třída

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: CSS class name(s)
cs: Názvy CSS tříd
