Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Field
cy: Maes

en: Text
cy: Testun

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Optional
cy: Dewisol

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
