Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Field
el: Πεδίο

en: Text
el: Κείμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Class
el: Κλάση

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί
