Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Required
eo: Bezonata

en: Field
eo: Kampo

en: Text
eo: Teksto

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
