Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Field
eu: Eremua

en: Text
eu: Testua

en: Options
eu: Aukerak

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz
