Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Required
hu: Szükséges

en: Field
hu: Mező

en: Text
hu: Szöveg

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Id
hu: Azonosító

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Class
hu: Osztály

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: About
hu: Leírás

en: CSS class name(s)
hu: CSS osztály neve
