Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Required
lv: Obligāts

en: Field
lv: Lauks

en: Text
lv: Teksts

en: Options
lv: Iespējas

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par
