Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
