Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Field
mn: Талбар

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
