Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Required
nn: Påkrevd

en: Field
nn: Felt

en: Class
nn: Klasse

en: Optional
nn: Valfri
