Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Required
ps: غوښتى

en: Text
ps: متن

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Optional
ps: اختياري

en: About
ps: په اړه
